İndigo Yedek Parça

İndigo Yedek Parça

Yazar: Ersev Okunma Sayısı: 81 Yayın Tarihi: 26 Nov 2022 Yorum 0

İndio yedek parça satıcıları arasında en çok tercih edilen ve tabiki en güvenilir yedek parça satış sitelerinden birindesiniz. Bugüne kadar sağladığımız binlerce yedek parça ürünü tedariğinden sonra depolarımızı ve stoklarımızı geliştirerek genişleterek ilerletiyoruz.

Devamı..!

Xenon Yedek Parça

Xenon Yedek Parça

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1583 Yayın Tarihi: 08 Nov 2018 Yorum 0

Tata markasına ait bir model olan Xenon, Hindistan’ da üretimi gerçekleştirilmektedir. Pick- up kamyonet sınıfında yer almaktadır. Xenon markasının üretimine 2006 yılında başlanmıştır.

Devamı..!

Yeni nesil Tata Motors Xenon

Yeni nesil Tata Motors Xenon

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1143 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Tata Motors Limited, yeni nesil Xenon kamyonu üzerinde çalışıyor. Yeni nesil Xenon tamamen yeni bir platforma dayanacak. Pick up kamyonu aralığı, ek bir sertleştirme ile de olsa, bir kasa çerçeve şasisi kullanmaya devam edecek ve ağırlığı kontrol altında tutmak

Devamı..!

Tata Yedek Parça

Tata Yedek Parça

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1149 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Tata Yedek Parça konusunda zengin bir yelpazeye sahip. Biliyorsunuz Tata marka araçlar kaliteli ve güçlü kaporta aksamı ile ünlüdür. Araç sahipleri bir kere aldıklarında kaliteli bir araç olduğunu kısa sürede anlar. Ülkemizde trafikte Tata marka araçları diğer araçlar kadar sık göremeyebilirsiniz. Bunun en büyük sebebi daha çok otomotiv pazarıyla alakalı olmasıdır.

Devamı..!

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor